Vstupné

                                          

  • Děti do 15 let 79 Kč.
  • Dospělí 99 Kč.
  • Rodinné vstupné (2 dospělí + 2 děti do 15 let nebo 1 dospělý + 3 děti do 15 let) 299 Kč.
  • Skupiny a školy (min. 20 osob) 60 Kč a v případě škol pedagogický doprovod zdarma.                           


Děti do 15 let pouze s doprovodem dospělé osoby.

Vyjma dětí uvázaných v šátku platí všichni návštěvníci.

Vstup se zvířaty, dětskými kočárky, jídlem a pitím není povolen.

Pořizování fotografií a videozáznamu je povoleno.

Přijímáme pouze hotovost, platba kartou není možná. Přímo naproti labyrintu v Tesco je bankomat.

 

SLEVY A AKCE

 

Pro seniory nad 60 roků a držitele průkazu ZTP máme nyní akci na vstupenku zdarma, která platí při zakoupení jedné dětské nebo dospělé vstupenky. Akce platí každou první neděli v měsíci. Slevu nelze kombinovat s jinými akcemi a slevami. Akce platí do 30.9.2018.

 

Po předložení individuální nebo rodinné vstupenky z Muzea Lega získáte 20% slevu na individuální nebo rodinné vstupenky a naopak pokud zde předložíte vstupenku ze Zrcadlového labyrintu, získáte také 20% slevu.

 

Po předložení individuální nebo rodinné vstupenky z Muzea rekordů a kuriozit Pelhřimov získáte 20% slevu na individuální nebo rodinné vstupenky a naopak pokud zde předložíte vstupenku ze Zrcadlového labyrintu, získáte také 20% slevu.

 

Po předložení individuální nebo rodinné vstupenky z Království železnic získáte 10% slevu na individuální nebo rodinné vstupenky a naopak pokud zde předložíte vstupenku ze Zrcadlového labyrintu, získáte také 10% slevu.

 

Po předložení individuální nebo rodinné vstupenky z rodinného zábavního parku Toboga získáte 20% slevu na individuální nebo rodinné vstupenky a naopak pokud zde předložíte vstupenku ze Zrcadlového labyrintu, získáte také 20% slevu. Akce platí do jednoho měsíce od zakoupení vstupenky.

 

Po předložení zákaznické karty Lítačka získáte 10% slevu na individuální nebo rodinné vstupenky.  Nevíte, co s dětmi o víkendu? Kam s dětmi v Praze a okolí? Máme pro vás tip – akce a zážitek pro děti. Bezva tip na víkend a skvělá zábava pro děti i dospělé. Zrcadlové bludiště to je výlet a originální atrakce pro rodiny s dětmi. Zrcadlové bludiště to je skvělá akce pro děti a výlet pro celou rodinu. Zrcadlové bludiště to je zábava, zážitky a akce pro děti na víkend. Program pro děti na víkend.

 

 

 

Copyright © 2017 Zrcadlový labyrint. Všechna práva vyhrazena.